Ceyhan’da Ayhan Barut Rüzgarı Esti

Ceyhan’da Ayhan Barut Rüzgarı Esti
  • 26 Nisan 2023, Çarşamba 15:21

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve Adayı Ayhan Barut, Millet İttifakı iktidarında ve Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde büyük potansiyeline karşın işsizlik ve yoksullukla anılan Ceyhan'ın kaderinin değişeceğini söyledi. Seçim çalışmaları kapsamında Ceyhan'a giden ve büyük bir ilgiyle karşılanan Barut, Ceyhan'ın artık geçmişte kalan görkemli günlerine yeniden kavuşacağını belirtti. 

CEYHAN'I KARIŞ KARIŞ DOLAŞTI

Seçim çalışmalarını gece gündüz aralıksız sürdüren CHP Adana Milletvekili ve Adayı Ayhan Barut, Ceyhan'a da çıkarma yaptı.  Sabah erken saatlerde CHP Ceyhan İlçe Başkanı Fikret Cirit, yönetim kurulu üyeleri, partililer ile kadın ve gençlik kolları temsilcileriyle buluşan Barut, Milletvekili Adayı Berke Duvan ile beraber kent merkezine indi. Ceyhan Sebze Hali'nde esnafı ziyaret edip sorunlarını dinleyerek halk iktidarı için destek isteyen Barut, Traktörcüler ve Galericiler Caddesi'ni de baştan sona dolaştı. Seçim Koordinasyon Merkezi'nde Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve yurttaşlarla buluşan Ayhan Barut, kent merkezindeki çalışmaların ardından kırsal bölgelere geçti. Mustafabeyli, Tatarlı, Çataklı, Burhanlı, Birkent ve Kıvrıklı'ya geçen Başkan Hülya Erdem ve Milletvekili Barut, üretici köylülerin sorun ve taleplerini dinleyip çözüm önerilerini de paylaştı. 

"CEYHAN'IN KADERİ DEĞİŞECEK"

Seçim çalışmasında Ceyhanlılar'ın yoğun ve büyük ilgi gösterdiği Ayhan Barut, "Bir zamanlar bolluk ve bereketin kenti olan Ceyhan eski günlerini özlüyor. Millet İttifakı iktidarında, Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde Ceyhan eskiden olduğu gibi yine üretimin ve ekonominin can damarı olacak. Esnafımız, işçimiz, köylümüz ve her Ceyhanlı bunu hak ediyor. Herkes iktidarın değişmesini bekliyor ve bize kucak açıyor. Halkın desteğiyle 14 Mayıs'ta bu değişim iradesi sandığa yansıyacak, özlemlerimiz ve hayallerimiz gerçek olacak. Ceyhan'ın da, Adana'nın da, tüm ülkemizin de kaderi değişecek" dedi.

Ayhan Barut'tan çifte bayram kutlaması Ayhan Barut'tan çifte bayram kutlaması

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık