AK Parti'li Bünül'ün Mahalle Toplantıları Mitinge Dönüştü!

AK Parti'li Bünül'ün Mahalle Toplantıları Mitinge Dönüştü!
  • 05 Mayıs 2023, Cuma 13:16

AK Parti’nin birçok kademesinde görev alan Muhammed İslam Bünül, vatandaşların sorun ve taleplerine daha hızlı ulaşım sağlayabilmek, ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunu aktarabilmek adına Ceyhan’da düzenlediği mahalle toplantıları adeta mitinge dönüştü. Şahin Özbilen ve Mithatpaşa Mahallelerinde vatandaşlar tarafından ‘‘AK Parti’nin neferi Muhammed İslam’’ sloganlarıyla karşılaşan Bünül burada yaptığı konuşmada; ‘‘Bugün ismimizin önünde her hangi bir sıfat olmasada sizlerin huzurunda olmama AK Parti üyeliğimiz yetiyor.“ Her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi, sizlerin hizmetkarıyız.’’ dedi.

BÜNÜL’E COŞKULU KARŞILAMA

AK Parti Adana İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmesinin ardından milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan ve aday sıralamasında yer alamayan Muhammed İslam Bünül, 14 Mayıs seçimleri öncesi düzenlediği mahalle toplantıları mitinge dönüşüyor. AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığından sonra Adana İl Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemde özverili ve gayretli çalışmalarıyla Ceyhanlı hemşerilerinin gönlüne girmeyi başaran Bünül’ü mahalle sakinleri coşkuyla karşıladı.

BÜNÜL, CEYHANLI ADAYLARA DESTEK İSTEDİ

Şahin Özbilen ve Mithatpaşa Mahallelerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Muhammed İslam Bünül, AK Parti Adana milletvekili sıralamasında yer alan Ceyhanlı Adaylar Erol Kahraman, Dinçer Dinç ve Melike Doğan’a, AK Parti adaylarına ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mahalle sakinlerinden en güçlü desteği istedi.

‘‘TERÖR ÖRGÜTLERİNİN TOPUDA GELSE, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I YIKAMAYACAKLAR’’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında terör örgütlerinin yer aldığına vurgu yapan AK Partili Bünül, ‘‘14 Mayıs seçimlerinin öneminin hepimiz farkındayız. Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında kimlerin olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Türkiye’deki rakiplerini saymıyorum bile. Bugün FETÖ’süyle, PKK’sıyla, YPG’siyle tüm terör örgütleri Cumhurbaşkanımızın karşısındalar. Topuda gelse Cumhurbaşkanımızı yıkamayacaklar. 14 Mayıs’ta sandıktan rekor bir oyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çıkacak. Bundan hiçbirinizin şüphesi olmasın’’ dedi.

BÜNÜL: ÜLKEMİZDE VE CEYHAN’IMIZDA YATIRIMLAR DURMASIN

Doğup büyüdüğü Mitatpaşa Mahallesinde vatandaşlarla buluşan AK Partili Bünül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 yıldır milletine verdiği bütün sözleri tuttuğuna dikkat çekti. Ülkemizde ve Ceyhan’da büyük yatırımların yapıldığını hatırlatan Bünül, ‘’Bakın son bir ayda İstanbul Finans Merkezini kurduk. TCG Anadolu denizle buluştu, TOGG yollara çıktı. Yerli doğal gazı sistemimize verdik mi? Arama çalışmalarımızın üçüncü yılı itibariyle tüm konutlarımızın 35 yıllık doğal gazını oradan karşılayacağız. Enerjiyi verdik. İHA ve SİHA’larımız Milli Savunma alanında tarih yazıyor. Ülkemizde bu gelişmeler yaşanırken Ceyhan’ımızda da enerji ihtisas bölgemizin temelini geçtiğimiz yıl sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından atıldı. Artık biz enerjide kendi kendine yeten bir ülkeyiz diyebiliyoruz. Ayrıca Ceyhan Organize Sanayi bölgemizde yatırımlar hızla ilerliyor. Depremden etkilenen vatandaşlarımız için TOKİ konutlarının da yapım çalışmaları hızla başladı. Bu yatırımların ülkemizde ve Ceyhan’ımızda durmaması için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği Ceyhan’dan vermeliyiz’’ ifadelerini kullandı.

MAHALLE TOPLANTILARINA YOĞUN İLGİ

Şahin Özbilen ve Mithatpaşa mahallesinde düzenlenen mahalle toplantılarında AK Partili Bünül’ü yalnız bırakmayan yüzlerce vatandaşın yanı sıra toplantılara belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, oda başkanlarının katılım sağladığı gözlendi. Mahalle toplantılarına yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür eden AK Partili Bünül, toplantıların ardından ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Muhammed İslam Bünül, gönüllerde olmaya devam ediyor... Muhammed İslam Bünül, gönüllerde olmaya devam ediyor...

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık