Adalet Bakanı Gül, Yüreğir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i makamında ziyaret etti.

Adalet Bakanı Gül, Yüreğir Belediyesi’ni Ziyaret Etti
  • 27 Aralık 2021, Pazartesi 19:41

Bir dizi ziyaret ve programlar için kente gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Kocaispir, Bakan Gül’ü Başkanlık giriş kapısında çiçeklerle karşılarken, Bakan Gül’e Yüreğir Belediyesi ziyaretinde Adana Valisi Süleyman Elban, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Ahmet Zembilci, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı ve AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay eşlik etti.

Başkan Kocaispir, Bakan Gül’e Yüreğir’de yapılan çalışmalar ve devam eden projelerle ilgili detaylı bilgi verdi. Bakan Gül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek sözlerine başlayan Başkan Kocaispir, “Adana’mıza her zaman sahip çıkan, fiziki olarak Adana’mızda tüm adli yapıların yenilenmesinde gerek hükümetimize, gerek sizlere, diğer bakanlarımıza ve huzurlarınızda Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

BAKAN GÜL: ‘DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK’

Bakan Gül, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yüreğir’de değerli Belediye Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Sayın Başkanımıza hizmetlerinde başarılar diliyorum. Adanalı vatandaşlarımıza ve hemşerilerimize her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Ben bu vesile ile tüm Yüreğir’e, tüm hemşerilerimize selamlarımı saygılarımı iletiyorum.” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Kocaispir, Bakan Gül’e kültürevlerinde el emeği üretilen tablo ve tesbih hediye etti.

 

Babacan’dan Ceyhan’da taziye ziyareti Babacan’dan Ceyhan’da taziye ziyareti

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık