Başkan Kocaispir’den Gençlere Müjde!

Başkan Kocaispir’den Gençlere Müjde!
  • 28 Aralık 2020, Pazartesi 19:51

‘GENÇLİK MERKEZİ’ ÇOK YAKINDA HİZMET VERECECEK

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhuriyet Mahallesi’nde inşaatı devam eden ‘Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.


Tesisin kısa sürede tamamlanarak Yüreğirli gençlerin hizmetine sunulacağını belirten Başkan Kocaispir, “Gençlerimiz çok yakında burada eğitimden spora kadar diledikleri tüm hizmetlere ulaşabilecekler.” dedi.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, seçim vaatlerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Özellikle gençlere yönelik projelere büyük önem veren Başkan Kocaispir, Cumhuriyet Mahallesi’ne yeni bir tesis kazandırıyor.
Gençlik Merkezi çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Kocaispir, tesisin gençlerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle daha çok vakit geçirebilmeleri adına önemli bir merkez olacağını söyledi.


470 metrekare kapalı alanda projelendirilen ‘Gençlik Merkezi’nin içerisinde konferans salonu, derslikler ve özel ders çalışma odaları yer alacak.
Açık alanında futbol, basketbol ve tenis sahaları, fitness grubu, çocuklar için yaş gruplarına göre oyun alanları da bulunan tesise gelecek çocuklar ve gençler, burada eğitimden spora kadar diledikleri tüm hizmetlere ulaşabilecekler.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık