Mehmet Ay ‘Kardeşçe Kucaklaşacağız’

Mehmet Ay ‘Kardeşçe Kucaklaşacağız’
  • 20 Nisan 2023, Perşembe 12:04

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, bayramların, insanların kardeşçe kucaklaştığı, birbirlerine olan sevgi ve saygının yoğunlaştığı günler olduğunu belirterek “Milletçe bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları unutarak kardeşçe kucaklaşmalı, bizi biz yapan ortak değerlerimizde buluşmalıyız” dedi. 

Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Başkan Ay, Adanalı'ların ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti. 
Başkan Ay açıklamasında, “Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yoğunlaştığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeyde idrak edildiği çok özel günlerdir” dedi.


Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu bu anlamlı günlerin, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli bir fırsat olduğunu da hatırlatan Başkan Ay, " Milletçe bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları unutarak kardeşçe kucaklaşmalıyız. Bizi biz yapan ortak değerlerimizde buluşmalıyız. 
Bu duygu ve düşüncelerle, Adanalı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam Alemi'nin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bayramın yeryüzünde barış ve huzur ikliminin egemen olmasına vesile olmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Zeydan'ın balonunu, Mehmet Ay patlattı! Zeydan'ın balonunu, Mehmet Ay patlattı!

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık