28 YILDIR YAPILMAYAN 2 GÜNDE YAPILDI

Ceyhan’ın İsalı Mahallesi’nde evinin önünden geçen dere yatağı nedeniyle o evine girip çıkarken dere yatağından geçmek zorunda kaldığı için yirmi sekiz yıldır yerel yönetimlere başvuru yapan Neriman Karagöz’ün feryadına Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar yetişti.

28 YILDIR YAPILMAYAN 2 GÜNDE YAPILDI
  • 04 Aralık 2019, Çarşamba 21:20

Yıllardır bütün yöneticilere dilekçe yazdığını aktaran Neriman Karagöz’ün dere yatağına köprü yapılması için yazdığı dilekçeye Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar tarafından iki gün içinde cevap verildi.  Adana Büyükşehir Belediyesi ve Ceyhan Belediyesi ekipleri iş birliği ile Karagöz’ün evinin önüne yapılan köprü ile yıllardır süren  çileye son verildi.

“Her Gelen Fotoğramı Çekip Çekip Gitti”

 Ceyhan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından dere yatağına köprü yapılması nedeniyle yaşadığı sevinci anlatan İsalı Mahallesi sakini Neriman Karagöz; “Kocam işsiz. Hayvancılıkla geçiniyoruz.  Beş çocuğum var. Çocuklarım okula giderken dere yatağından geçemiyordu. Ahırım dere yatağının diğer tarafında. Hayvanlarıma yem vermek için dere yatağına girmek zorunda kalıyordum. Çocuklarımı okula götürmek için kucağıma alıp çamurun içine giriyordum. Yirmi sekiz yılımı çamurun içinde geçirdim. Bütün belediye başkanlarına dilekçe yazdım, yardım istedim. Hepsi geldi, fotoğraf çekip çekip gittiler. İlk defa bir belediye başkanı sesimi duydu. Hem Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’dan hem de ekiplerini yollayan Zeydan Karalar’dan Allah razı olsun. Artık çocuklarım okula gitmek için dereye girmek zorunda kalmayacak. Çok şükür rezilliğimiz son buldu” sözleriyle düşüncelerini aktardı.

Ceyhan Kent Konseyi gündeme getirdi, Milletvekili Sümer TBMM'inde konuştu Ceyhan Kent Konseyi gündeme getirdi, Milletvekili Sümer TBMM'inde konuştu

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık