Ceyhan Doğanspor, deplasmanda Şampiyon Çocukspor'u 3-2 yenmeyi başardı. Deplasmanda karşılaştığı rakibi Şampiyon Çocukspor ilkyarıda soyunma odasına 1-0 girmesine rağmen 2. yarı Ceyhan Doğanspor esti. 2 gol kaydeden Kerim Çalan Ceyhan Doğanspor'u galibiyete taşıyan isim oldu. 1 gol de Osman'dan geldi. 3-2 biten galibiyet sonrası Ceyhan Doğanspor, soyunma odasında davul zurnayla galibiyetin keyfini yaşadı.
Ceyhan Doğanspor kulüp başkanı Ayhan Apak sezon başından bu yana gençlere güvendi. Doğansporlu futbolcular güvenini boşa çıkarmadı.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)