“Sorunları Çözmek Bize Nasip Olacak”

“Sorunları Çözmek Bize Nasip Olacak”
  • 19 Mart 2024, Salı 12:46

Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

ATİKOP Toptancılar Sitesi’ni ziyaret ederek site içerisinde faaliyette bulunan esnafla buluşan Kocaispir, daha sonra Adana Oto Galericiler Sitesi, Adana Oto Sanayi Sitesi, Adana Orta Ölçekli Sanayi Sitesi ve Ayakkabıcılar Çarşısı’nı gezerek esnafı dinledi, projelerini anlattı, destek istedi.

ADANALI HİZMET BEKLİYOR

Adana'daki tüm sorunları tespit ettiklerini ve çözüm noktasında projeler hazırladıklarını, sorunlar ne kadar büyük olursa olsun, ortak aklın yol göstericiliğinde, birlikte ve beraberlik içinde bu problemlere çözüm üretebilecek güce sahip olduklarını belirten Kocaispir, “Hedefimiz, Adana’mızı tıpkı eski günlerinde olduğu gibi ticarette bölgenin merkezi yapmak. Tüm ziyaretlerimizde görüyoruz ki Adanalı artık belediyeden hizmet bekliyor. Adana'nın sorunları çözümsüz değil. Yeter ki bu problemleri çözecek iradeyi ortaya koyalım. 1 Nisan’da göreve geldiğimizde inşallah Adana’nın sorunlarını çözmek bize nasip olacak.” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık