Özdemir Araştırma Firması Erol Kahraman'ı Belediye Başkanı İlan Etti

Özdemir Araştırma Firması Erol Kahraman'ı Belediye Başkanı İlan Etti
  • 20 Mart 2024, Çarşamba 23:48

EROL KAHRAMAN SON ANKETLERDE YİNE FARK ATTI...

Cumhur İttifakı AK Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Erol Kahraman, özel firmalar ve sosyal medya anketlerinin yanı sıra seçime sayılı günler kala Özdemir Araştırma Şirketi’nin son yaptığı ankette en yakın rakibine fark attı.

31 Mart Yerel ve Mahalli İdareler seçimleri için son haftalarda yapılan anketlerde önde olduğu görülen Cumhur İttifakı Adayı Erol Kahraman, Özdemir Araştırma Şirketi tarafından yapılan son ankette %43.3 oranla en yakın rakibine fark artarak açık ara önde olduğu açıklandı. 

CEYHAN ‘KAHRAMAN’ DİYEREK SONUCU TESCİLLEDİ

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ve saha çalışmalarında gördüğü yoğun ilginin anket sonuçlarına yansıdığı değerlendirilen Kahraman’a, Ceyhan’da huzur, sükunet ve yatırımlarla büyüme arzusu taşıyan vatandaşların yanı sıra, iş insanları, sivil toplum kuruluşları, 5 yıl boyunca büyük sıkıntılar yaşayan müteahhitler, özel sektör işletmecileri, çiftçiler ve esnafların tam destek verdiği son yapılan anket sonuçlarına yansıdı.

Özdemir Araştırma Şirketi seçime sayılı günler kala yaptığı son ankette Cumhur İttifakının %43.3, CHP’nin %32.7, İYİ P.’nin %12.2, DEM’in %9.8 oranı ile Erol Kahraman’ın seçimi kazandığını açıkladı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık