Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'ya Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'ya Geliyor
  • 22 Şubat 2024, Perşembe 13:43

Cumhur İttifakı Ortağı AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ile MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, tüm Adanalı'ları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 25 Şubat 2024 tarihinde pazar günü saat 12.00'da İstasyon Meydanı'nda düzenlenecek olan mitinge davet ettiler. 

Başkan Gülaçtı ile Başkan Kanlı yaptıkları ortak açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın mitingine katılımın her zamanki gibi yoğun olmasını bekliyoruz. Adanalı hemşehrilerimiz, geçmişte olduğu gibi pazar günü de Sayın Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde karşıyacaklardır." dediler. 

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli hemşerilerimiz, malumunuz olduğu üzere Adana'mız açısından çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimleri, şehrimizin geleceği, çocuklarımıza bırakacağımız bu güzel şehrin gelişim ve değişim sürecinin başlatılması açısından çok önemlidir. Bu güçlü umudu yaşarken, her zaman 'Allah'ına gurban Adana!' diyen Sayın Cumhurbaşkanımız yine sizleri ziyaret edecek, aranızda bulunacaklardır. Sayın Cumhurbaşkanımızı pazar günü 

hep birlikte coşku ve heyecanla karşılayarak en güzel şekilde ağırlayacağız. Tüm vatandaşlarımızı bu tarihi güne tanıklık etmeye, heyecan, coşku ve sevincimizi paylaşmaya, geleceği birlikte kucaklamaya davet ediyoruz."

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık