Cumhur İttifakı’ndan Gövde Gösterisi
AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ve Adana Cumhur İttifakı adayları, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı'yı ziyaret etti.
![Cumhur İttifakı’ndan Gövde Gösterisi](https://www.tamadanahaber.com/images/haberler/2024/02/14/937ea9c4330391699787aaa42dca2383.jpg)
AK Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı, Seyhan Belediye Başkan adayı Erdal Hatipoğlu, Yüreğir Belediye Başkan adayı Halil Nacar, Ceyhan Belediye Başkan adayı Erol Kahraman ve ilçe başkanlarıyla birlikte Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Seçim çalışmaları için önemli görüşmelerde bulunduklarını dile getiren Gülaçtı, “İl Başkanımız Yusuf Kanlı ve kıymetli teşkilatlarına misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Adana'mız için, Türkiye'miz için omuz omuza yürüyoruz” dedi.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)