CHP adayı Kadir Aydar, Meclis Üyesi Adaylarını Tanıttı

CHP adayı Kadir Aydar, Meclis Üyesi Adaylarını Tanıttı
  • 24 Şubat 2024, Cumartesi 1:25

CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, meclis üyesi adaylarını basın mensuplarıyla buluşturdu. Başkan Aydar; “Ceyhan mozaiğini oluşturan bu liste Ceyhan’ın Mozaiğini oluşturuyor” dedi.

Ceyhan Perla Cafede basın mensuplarıyla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar çalışmaları hakkında da basına bilgi verdi. 20 Şubatta açıklanan belediye meclis üyesi adaylarıyla basın mensuplarının karşısına çıkan Başkan Adayı Kadir Aydar; “Daha aday adayı iken ‘Büyük Ceyhan İttifakı’nı kuracağımızı söylemiştim. Bugün burada gördüğünüz birbirinden değerli ekip arkadaşlarımın her biri alanında başarılı olmuş, Ceyhan’ın geride kalmasına gönlü razı olmamış, ilçenin geleceğini kendine dert edinmiş birbirinden değerli insanlardır. Burada partilerin ittifakı değil, Ceyhan’ın geleceğini düşünen insanların ittifakı var. Evet parti rozetiyle seçime gidiyoruz ama kazanan parti değil Ceyhan olsun diyenlerin bir araya geldiği Büyük Ceyhan İttifakı’yız” diye konuştu.

"ANKETLER ORTADA: FARKLA KAZANIYORUZ"

Haziran ayından bu yana sahada olduğunu ifade eden Başkan Adayı Kadir Aydar; “Birinci torunu millet atamazken biz ikinci turun bugün sona gelmiş bulunuyoruz, üçüncü turda ise bundan sonra birebir görüşmeler başlayacak. Biz sahadaki karşılığımızın yüzde otuzunu bile yansıtmıyoruz, şu an Ceyhan’da oluşan tek bir şey var ki insanlar oy vereceği kişiyi biliyor ama oy verecek kişiyle alakalı hiçbir tereddüt de olmadan bunu kendisine saklıyor. Yaptığımız anket sonuçlarında şimdiye kadar 8 Bin kişiyle bire bir anket yaptık. Bugün itibari ile kararsızlar dağıtılmadan Ceyhan’da %12 kararsız var. Kararsızlar dağıtılmadan bizim oyumuz %53, rakibimizin oyu %32 - 33 bandında. Yani bu %53 içerisine kararsızlar yok. İddia ediyorum bu seçimi %60’ın üzerine kazanacağım” dedi.

"BU SEÇİM İSTANBUL SEÇİMİ GİBİ OLACAK"

Başkan Aydar sözlerine şöyle devam etti: “Şunu bilin ki bu seçim İstanbul seçimlerinin ikinci turu gibi olacak, baktığın zaman hiçbir anketör İstanbul seçimini 800 Bin farkla kazanacağını söyleyemezlerdi ama ben size diyorum ki yüzde altmışla Büyük Ceyhan ittifakı seçimi kazanacaktır. Yapmamız gereken bu önümüzdeki 38 günde bu sayı arttırmak olacaktır. Karşımızda iki parti ittifak yapmış olabilir ama burada da bütün siyasi partilerin ittifakı var, Ceyhan mozaiği var. 

AYDAR: ALGILARLA SEÇİM KAZANILMAZ

31 Mart‘ta Ceyhan’da bir daha değişmemek üzere yeni bir kadro geliyor, bu kadro Ceyhan‘da iz bırakarak geliyor. Şunu da söylemek istiyorum benim cezam bile yok seçimler algıyla operasyonlarla değil gerçeklerle yönetilir. Afişlerle uğraşanlara şunu söylemek isterim, afişlerle uğraşacağınıza halka gidin. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.” 

“CEYHAN’IN MAKUS TALİHİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Aydar’ın konuşmasından sonra meclis üyesi adayları kendilerini tanıtarak, Ceyhan’ın birliği ve geleceği için hayalleri olan başkan adayı Kadir Aydar’ın hayalleri ile örtüşen hayallerimizi gerçekleştirmek ve Ceyhan’ın makus talihini değiştirmek için el ele, omuz omuza verdiklerini belirterek, kazananın Ceyhan olacağını ifade ettiler.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık