Aydar’ın Ofis Açılışı Mitinge Dönüştü!

Aydar’ın Ofis Açılışı Mitinge Dönüştü!
  • 02 Mart 2024, Cumartesi 19:30

CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar’ın Çamlıyoldaki seçim koordinasyon merkezi açılışı mitinge dönüştü. 

31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala CHP Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın İnönü Bulvarı üzerindeki seçim koordinasyon merkezi açılışına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkan Adayı Emrah Kozay, Adana İl Başkanı Dr. Anıl Tandıroğlu bazı ilçelerin ilçe başkanları hazır bulundu. 

CEYHAN’IN MAKUS TALİHİNİ DEĞİŞTİRMEYE GELİYORUZ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda CHP’nin Belediye Meclis Üyesi Adayları halkı selamladıktan sonra sahneye çıkan CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar; “Bu yola çıkarken Büyük Ceyhan İttifakını kuracağımın sözünü verdim, ben sözümü tuttum, siyasi parti gözetmeksizin ‘Ceyhan’ı düşünen değerli ağabeylerim ile Büyük Ceyhan İttifakını kurduk. Şimdi sıra sizde, Ceyhan’ın makus talihini değiştirmeye geliyoruz” dedi. 

1 NİSAN’DA HİZMET TEKRAR BAŞKAYACAK

Ceyhan için yarım kalan hikayeyi tamamlayıp yeni hikayeler yazmak için 31 Mart seçimlerini beklediğini ifade eden Başkan Aydar; “Ceyhan’da 11 ayda sizlerle birlikte yol yaptık, park yaptık bulvar yaptık, kreşler yaptık ama kumpaslarla beni sizden, sizleri de hizmetten mahrum ettiler. Biliyorum sizde en az benim kadar sabırsızlanıyorsunuz. 31 Marttan sonraki ilk gün Ceyhan’da hizmet atağı başlayacak. Kumpaslarla görevden alındığımız 4 yılı da telafi edeceğiz” dedi. 

ÇUKUROVA KARDEŞLİĞİNİ KURACAĞIZ

Seçim ofisinin açılışına katılan Çukurova Belediye Başkan Adayı Av. Emrah Kozay ile halkı selamlayan Aydar; “Emrah Kozay başkanımız ile ağabey kardeş gibiyiz, şimdi Ceyhan ile Çukurova’nın kardeşliğini kuracağız. Büyükşehir de Zeydan Başkan önderliğinde El ele verip birbirinize destek olacağız ve halka hizmetin en iyisini yapacağız” dedi.

KARALAR: YÜREĞİNDE CEYHAN SEVDASI OLMAYANA OY VERMEYİN

Ceyhan’da Asbestli boruları söküp, sağlam ve sağlıklı su isale hatları döşediklerini, ilçenin yollarını da yaptıklarını bildiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yapılan işleri kalem kalem, maliyetleri ile birlikte anlattı. Kadir Başkan ile Ceyhan’a hizmet akımı yaptıklarını ifade eden Karalar; “Kadir Başkan gece gündüz demeden hizmet aşını sürdürüyorken görevden alındı. Ama o Ceyhan’a hizmet etmekten vazgeçmedi, görüyorum ki sizde ondan vazgeçmemişsiniz. Bakın Size bir şey söyleyeyim. Gönlünde Ceyhan sevdası olmayana oy vermeyin, gece gündüz koşacak, halkın içinde olacak, sorunlarını çözecek, halkın dertleriyle dertlenecek, çözüm üretecek enerjisi olmayana oy vermeyin. Bu seçimler parti seçiminden ziyade ilçenize, ilinize hizmet edebilecek kişilerin ve ekiplerin seçimidir. Sandığa giderken size hizmet edebileceğine inandığınız adaya ve ekibe oy verin” dedi.

 Ceyhan ittifakının oluştuğunu görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Zeydan Karalar, Yedigöze Barajı’ndan su getirme projesinin temeli attıklarını ve böylece Ceyhan ile Yumurtalık’ın köylerine Çatalan Suyu kalitesinde su geleceğini açıkladı. 

MAHALLE MERKEZLERİ VE KADIN EMEĞİ ÜRETİM MERKEZİ’NİN AÇILIŞI YAPILDI

Başkan Zeydan Karalar daha sonra Ceyhan Kurtkulağı ve Sağkaya köylerinde mahalle merkezi, Doruk köyünde ise mahalle merkezi ile Kadın Emeği Üretim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık