AK Parti'li Özsoy'dan CHP'li Belediye Başkanına Tepki!

AK Parti'li Özsoy'dan CHP'li Belediye Başkanına Tepki!
  • 10 Temmuz 2023, Pazartesi 13:08

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Sami Özsoy, Belediye Başkanı Hülya Erdem'in açıklamaları nedeniyle, Başkan Özsoy basın açıklaması yayımladı...

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Sami Özsoy şu ifadeleri kullandı: "Hülya Hanım kendi partisinin milletimize hizmetle alakalı bir sloganı olmadığı için AK Parti’mizin sloganı olan “İşimiz Hizmet Gücümüz Millet” sloganını kullanmak zorunda kalmış. Bir de üzerine yine bizim kendilerinin zillet ittifaklarını tanımlamak için kullandığımız “yedi benzemez”sözümüzü eklemiş.

Sayın Erdem, İstediğiniz borçlanma talebinin detayları elimizde mevcut. Elle tutulur hiç bir yönü olmayan, son derece ciddiyetsiz, tahminler üzerine kurulu, hayal ürünü borçlanma talebinizi hayretler içerisinde inceleyerek Cumhur İttifakı olarak red verme kararı aldık. Görev süreniz boyunca reklama, afişe, pankarta harcadığınız milyonları, yine 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Ceyhanlı hemşehrilerimizin oylarını sözüm ona satın alabilmek için-ama başaramadığınız- yaptırdığınız gıda kolilerine harcadığınız milyonları keşke daha idareli kullansaydınız da bugün bu duruma düşmeseydiniz. Göreve geldiğinizde belediyeden çıkardığınız 400’ün üzerindeki emekçi hemşehrimizin haklarını ödememek için her türlü zorluğu çıkaran, hatta iftira boyutuna ulaşan yöntemler izleyen idarenizin bugün işçi ve emekçi edebiyatı yapması da son derece gülünçtür. Bizler Cumhur İttifakı olarak Ceyhanlı vatandaşlarımızın hak ve hukuklarını 4 senedir nasıl koruduysak bundan sonra da korumaya devam edeceğiz.

Ceyhan Belediyesi’nin her kuruşunun milletimizin daha kaliteli hizmet alması için harcanması ve sizin (marifetinizle çar çur edilmemesi için ne gerekiyorsa yapmayı sürdüreceğiz. Belediyenin kaynaklarını gerektiği gibi kullanarak emekçilerimizin haklarını zamanında ve tam olarak ödeyebileyeceğinizi size hatırlatıyor, hiç umudumuz olmasa da kalan 9 aylık sürenizde artık Ceyhanımız için elle tutulur hizmetlerde bulunmanızı tüm Ceyhanlılar adına diliyoruz" dedi.

HABERE AİT VIDEO


Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem'den meclis üyelerine tepki! Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem'den meclis üyelerine tepki!

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık