Adana, AK Parti oldu! İl Başkanı Mehmet Ay, rekor üstüne rekor kırıyor!

Adana, AK Parti oldu! İl Başkanı Mehmet Ay, rekor üstüne rekor kırıyor!
  • 20 Eylül 2021, Pazartesi 21:39

AK Parti Adana İl Teşkilatı, 1 Eylül'de 'Her ay, her sandıkta en az bir yeni üye' sloganıyla başlattığı yeni üye seferberliğinde, 18'inci günde hedeflenen 5 bin yeni üye rakamını geçerek 7 bin 781'e ulaştı. Yeni bir rekora koşan AK Parti Adana Teşkilatı, eylül ayı hedefini 15 bin yeni üye olarak güncelledi. 

YOĞUN İLGİ

AK Parti Adana İl Başkanlığı'nın 15 ilçede 'Her ay, her sandıkta en az bir yeni üye' sloganıyla başlattığı üye seferberliği yoğun ilgi görüyor. AK Parti'nin Adana'daki üye sayısını 350 bine çıkarmayı hedeflenen kampanyanın daha ilk 7 gününde bin 895 seçmen AK Parti'ye teveccüh göstererek üyelik kaydını yaptırmıştı. 

8 BİNE ULAŞTI

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, "Genel Merkezi'miz tarafından başlatılan 'Her Ay Her Sandıkta Bir Yeni Üye' kampanyasında Adana'mızda her ay sandık sayımız olan 4 bin 895 üye hedefini 5 bin yeni üye olarak belirlemiştik. AK Parti Adana Teşkilatı olarak yeni bir rekora koşuyoruz. Üye seferberliğinin 18'inci gününde belirlediğimiz hedefi geçerek yeni üye sayımız 7 bin 781'e ulaştı.   

Yumurtalık İlçe Teşkilatımız 222 yeni üye, Ceyhan İlçe Teşkilatımız bin 24 yeni üye, İmamoğlu İlçe Teşkilatımız 181 yeni üye, Seyhan İlçe Teşkilatımız 3 bin 314 yeni üye, Sarıçam İlçe Teşkilatımız 664 yeni üye, Yüreğir İlçe Teşkilatımız bin 494 yeni üye, Aladağ İlçe Teşkilatımız 57 yeni üye, Tufanbeyli İlçe Teşkilatımız 40 yeni üye, Pozantı İlçe Teşkilatımız 39 yeni üye, Saimbeyli İlçe Teşkilatımız 29 yeni üye, Feke İlçe Teşkilatımız 32 yeni üye, Karataş İlçe Teşkilatımız 35 yeni üye, Kozan İlçe Teşkilatımız 175 yeni üye, Çukurova İlçe Teşkilatımız 450 yeni üye, Karaisalı İlçe Teşkilatımız 25 yeni üye kaydı yaptı. 

Öncelikle AK Parti ailemize üyelik kayıtlarını yaptıran kıymetli hemşehrilerimize aramıza hoş geldiniz diyorum. Fedakarca çalışan özellikle hanım kardeşlerimiz olmak üzere tüm teşkilatlarımıza da teşekkür ediyorum" dedi.  

YENİ HEDEF 15 BİN YENİ ÜYE

Eylül ayı için yeni hedef belirlediklerini belirten Başkan Ay, "Kıymetli hemşehrilerimizin talepleri ve teşkilatlarımızın yoğun istekleri doğrultusunda eylül ayı hedefimizi 15 bin yeni üye olarak güncelledik. İnşallah eylül ayı sonu itibariyle 15 bin yeni üye yaparak Adana seçmeninin yüzde birini bir ay gibi kısa sürede AK Parti ailemize üyeliklerini gerçekleştirmiş olacağız. 

Teşkilatlarımızın birlik ve beraberlik içerisindeki azimli ve gayretli çalışmalarının yanı sıra Adanalı hemşehrilerimizin AK Parti'mize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan teveccühleri sayesinde Adana'yı AK Parti'mizin kalesi yapacağız" şeklinde konuştu.

Mehmet Ay teşkilatı ayağa kaldırdı Mehmet Ay teşkilatı ayağa kaldırdı

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık