Türk-İş’ten ziyaretler...

Türk-İş’ten ziyaretler...
  • 21 Temmuz 2023, Cuma 12:23

Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, beraberinde Türk-İş’e bağlı Koop-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Rasim Mart, Belediye-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Aytekin Aybar, Tarım-İş Adana Şube Başkanı Nazif Hayırlı ve BAAS Sendikası Adana Şube Başkanı Ömer Faruk Delikanlı ile birlikte Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Hac ibadetini kısa bir süre önce yerine getiren ve kutsal topraklardan Adana’ya dönen Emniyet Müdürü Doğan İnci’yi makamında ziyaret eden Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar ve beraberindeki Şube Başkanları, hac farizasından dolayı Müdür İnci’ye hayırlı olması temennisinde bulundular. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Edip Gülnar, sendikal çalışmalardan söz etti. Gülnar ayrıca emniyet teşkilatının halkın ve huzur ve güvenliği için yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek “Türk-İş topluluğu olarak her zaman emniyet teşkilatımızın yanındayız. Halkın can ve mal güvenliği için 7/24 görev yapan tüm teşkilatın tüm bireylerine sizin nezdinizde teşekkür ediyorum. Yüce Allah ayaklarına taş değdirmesin” dedi.

Emniyet Müdürü Doğan İnci’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MHP İL BAŞKANI YUSUF KANLI’YI ZİYARET ETTİLER

Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar ve beraberinde Belediye-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Aytekin Aybar, Koop-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Rasim Mart, Haber-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Mehmet Aslangöz ve Sağlık İş Sendikası Adana Şube Başkanı Fırat Bayram ile bir süre önce İl Başkanlığına atanan MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı’ya ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular. Sendikal çalışmalar hakkında bilgi veren Edip Gülnar, çalışma hayatında çözüm bekleyen sorunların çözümü konusunda işbirliğinin önemine dikkat çekti.

“ÖNCE VATAN DİYEN EMEKÇİLERİMİZİ VAZGEÇİLMEZ BİR KIYMET OLARAK GÖRÜYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, Edip Gülnar ve Şube Başkanlarına teşekkür etti. Başkan Yusuf Kanlı, şunları söyledi: “Her bir insanımız farklı iş kollarında, değişik sektörlerde emeği ve enerjisiyle ülkemize, milletimize hizmet ediyor. Alın teriyle üreten, helal kazancıyla tüketen, vergi ödeyen, bu süreç içerisinde hayata artı değer ve canlılık katan, böylece ekonomideki çarkların dönmesine omuz veren; önce vatan diyen tüm emekçilerimizi vazgeçilmez bir kıymet olarak kabul ediyoruz. Bu şehirde de aynı ortak paydalarımız, çözüm aradığımız ortak sıkıntılarımız var. Adana’mızı fikir birliğiyle, el birliğiyle daha güzel yarınlara taşıyacağımızdan kuşku duymuyoruz.”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık