ads en üst

En Cesur Gazete

  • Dolar 5.7734
  • Euro 6.3916
  • GR ALTIN 279.24
  • ÇEYREK 456.56

Kadir Aydar yüzleri güldürdü

Kadir Aydar yüzleri güldürdü
  • 27 Nisan 2019, Cumartesi 21:29

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

31 Mart yerel seçimlerinin kazananı Millet İttifakı adayı CHP’li Kadir Aydar’ın mitinglerde dile getirdiği “Bu kente huzur getireceğiz” sözünü yerine getirmeye başladı. 7’den 70’e partili partisiz her vatandaşla kucaklaşmaya başladı. Başkan Aydar, "Bizim siyasetimiz sen, ben siyaseti değildir, Ceyhan’ımızı başarılı bir geleceği nasıl hazırlarız, onun siyasetidir. Ceyhanlı tüm kardeşlerimizi kucaklayarak, hep birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız" dedi.

“BENİM BİR AMACIM VAR”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, göreve gelir gelmez projelerini bir bir yerine getiriyor. İnönü Bulvarı üzerinde bulunan Ebenin Parkı’nı “Kent Meydanı” yapacağının sözünü yerine getirdi ve yıkımını gerçekleştirdi. 5 ay içerisinde tamamlanarak Ceyhan’lılara kazandıracağını söyledi. Başkan Aydar, “Ceyhanlıların sosyal yaşam alanlarında daha rahat yaşayabileceği, huzurlu bir kent haline getirmek için çalışacağım ve bunu birlikte başaracağız”

“BU KENTE HUZUR GELECEK”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, sosyal belediyecilik anlayışıyla Ceyhanlıların umudu haline geldi. Kısa sürede çocukların, gençlerin, yaşlıların gönlünü kazandı. Yüzlerin güldüğünü gören Başkan Aydar, “Bu yüzler hep gülecek hiç soldurmayacağız. Biz sadece hizmet etmeyeceğiz. Vatandaşlarımızın abisi, kardeşi, evladı olacağız. Bu yüzdendir ki göreve gelir gelmez kapımızı söküp attık. Halkımızla bizim aramıza hiçbir engel girmeyecek” dedi

Çocuklardan Başkan Kadir Aydar'a büyük ilgi! Çocuklardan Başkan Kadir Aydar'a büyük ilgi!

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 1 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

yukarı çık