ÇELİK, “KAHRAMAN CEYHAN’A HEP HİZMET YAPTI, ŞİMDİ BAŞKAN OLARAK DEVAM EDECEK”

ÇELİK, “KAHRAMAN CEYHAN’A HEP HİZMET YAPTI, ŞİMDİ BAŞKAN OLARAK DEVAM EDECEK”
  • 16 Mart 2024, Cumartesi 15:48

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhur İttifakı AK Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Erol Kahraman’ın düzenlediği mahalle iftar programına katıldı. 31 Mart'ta "demokrasi bayramı" olduğunu ifade eden Çelik, "Ceyhan'da çifte düğün yapacağız. Bir düğün Erol Kahraman için, öbür düğün Fatih Mehmet Kocaispir için. Erol Kahraman'ı başkan yapıyoruz. Fatih Kocaispir'i başkan yapıyoruz. Böylece Ceyhan'ı çifte dikişle hep beraber geleceğe hazırlıyoruz" dedi.

KAHRAMAN’A RAKİPLERİNİ KISKANDIRACAK SEVGİ GÖSTERİSİ

Ceyhan’da İstiklal Mahallesi kapalı pazar yerinde düzenlenen iftar programı, Çukurova’da gelmiş, geçmiş en kalabalık mahalle iftar programına sahne oldu. Mahalle sakinlerinin tam destek ve yoğun katılım gösterdiği iftarda, beş ayrı noktada yemek dağıtıldı. Çelik’i karşılamak, Erol Kahraman ve Kocaispir’e desteklerini göstermek için müthiş bir katılım gösteren Ceyhanlılar alana sığmadı. 

Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kahraman, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kocaispir, AK Parti Adana Milletvekili Sunay Karamık, Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, vatandaşlara göstermiş olduğu teveccüh ve destekleri için teşekkür etti.

ÇELİK, “KAHRAMAN CEYHAN’A HEP HİZMET YAPTI, ŞİMDİ BAŞKAN OLARAK DEVAM EDECEK”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, vatandaşların ramazanlarını tebrik etti, gündeme dair değerlendirme yaptı. Seçime çok az bir zaman kaldığını anımsatan Çelik, bazı muhalefet adaylarının "Seçilirsem seçimden sonra AK Parti'ye geçeceğim." dediğini dile getirerek, vatandaşların buna kanmamalarını istedi. Hemşerilerine Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir ve Ceyhan Belediye Başkan Adayı Erol Kahraman'a destek vermelerini isteyerek, “Akrabalarınıza gidin, komşularınıza gidin, arkadaşlarınıza gidin ve hep beraber Ceyhan’ın geleceğe taşınması için Erol Kahraman kardeşimizi başkan yapın, ama onun Ceyhan’a hizmet yapabilmesi için Fatih Kocaispir kardeşimizi de büyükşehir başkanı yapın. Erol Kahraman’ı tanıyorsunuz, Erol Kahraman canımız, ciğerimiz, kardeşimiz ve yıllardır Ceyhan’a hangi konumda olursa olsun hizmet etmeye devam ediyor, şimdide aynı hizmetini size belediye başkanı olarak sürdürecek, bende her zaman destek olacağım” dedi.

“CEYHAN’I GELECEĞİN YÜZYILINA HAZIRLAYACAĞIZ”

Konuşması sırasında platformdan inip alanı gezerek konuşmasını sürdüren Çelik, bir sandalye üzerine çıkarak yaptığı konuşmada; "31 Mart akşamı Sayın Cumhurbaşkanı'mıza Ceyhan'ı hediye edeceğiz. 31 Mart akşamı Sayın Cumhurbaşkanımıza diyeceğiz ki 'Sayın Cumhurbaşkanım sözümüzü tuttuk Ceyhan'da Erol Kahraman'ı başkan yaptık. Sözümüzü bir daha tuttuk Fatih Kocaispir'i başkan yaptık'. 31 Mart akşamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Ceyhan'ı hediye edeceğiz. 31 Mart akşamı hemşehrimiz Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli Bey'e Ceyhan'ı hediye edeceğiz. 31 Mart akşamı Ceyhan'ı geleceğin yüzyılına hazırlamak için hep beraber koşturacağız. Kahraman başkan olduğunda Kocaispir başkan olduğunda ben de sonuna kadar onların yanında olacağım ve hep beraber onlarla birlikte Ceyhan'ımız için hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık