Vali Süleyman Elban Ceyhan Belediyesi'ni ziyaret etti

Adana Valisi Süleyman Elban, Ceyhan’a gelerek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali Elban Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem'i makamında ziyaret ederek hizmetler hakkında bilgi aldı.

Vali Süleyman Elban Ceyhan Belediyesi'ni ziyaret etti
  • 30 Ekim 2020, Cuma 11:02

Vali Süleyman Elban, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ile birlikte  Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz'ı ziyaret etti. Kaymakamlıktaki istişarelerinin ardından Adana Valisi Elban, iade-i ziyaret gerçekleştirerek Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem'i makamında ziyaret etti. İlçede yapılan çalışmalar, ilçenin genel durumu ve planlanan projeler hakkında bilgi alan Vali Elban; "Ceyhan ilçemiz Adana’mızın tarımına, sanayisine, ekonomisine katkısı bir hayli fazla olan ilçelerimizden biri. Adana’mızı tüm ilçeleriyle birlikte geleceğe taşımak ve daha da kalkındırmak adına valilik olarak yerel yönetimlerle daima iş birliği içerisinde çalışacağız.” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını dike getiren Başkan Erdem; " Sayın Adana Valimiz Süleyman Elban'ın ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. İlçemiz genelinde yapılan çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, yapacak olduğumuz projeler hakkında bilgi verdik. Ceyhan’ı daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Başkan Yardımcısı Gürsel İlçi ve Başkan Yardımcısı aynı zaman da Ceyhanspor Başkanı İlker Önük ile Vali Elban'a Ceyhanspor futbol ve bayan basketbol takımlarının formalarını hediye etti. İlçenin daha da gelişmesi ve vatandaşlara en iyi hizmetin sunulması için çalışmalarını daima iş birliği içinde yürüteceklerini belirten Sayın Valimiz Elban,  Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e çalışmalarında başarılar diledi.

YAŞASIN CUMHURİYET YAŞASIN CUMHURİYET

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık