Ömer Arslan Sevgisi Meydanlara Taştı!

Ömer Arslan Sevgisi Meydanlara Taştı!
  • 03 Ekim 2023, Salı 9:39

Adana’nın Ceyhan ilçesinde bir iş insanına siyasetçiden daha çok ilgi gösterildiğine meydanlar şahit oldu. Ailelerin daveti üzerine toplantılara katılan Ömer Arslan, gittiği her ziyarette miting havasında karşılandı.

Kamuoyunda ve halkın gönlünde yaptığı yardımlar ve mütevazi kişiliğiyle 7’den 70’e herkesin ve her kesimin sevgisini kazanan genç iş insanı, her hafta bir mahallede düzenlenen davete katılım göstererek çalışmalarını sürdürüyor. Siyaset üstü ilgi ve alakayla karşılanan Ömer Arslan, ev toplantıları ve mahalle ziyaretlerinde mevcut gündemi, çalışmaları ve şehir için düşüncelerini paylaşarak Ceyhan’a olan sevdasını dile getiriyor.

Mahalle muhtarları, dernek başkanları, aile büyüklerinin davetini geri çevirmeyen, din, dil, ırk, siyasi görüş farkı gözetmeksizin her toplumun yardımına ve davetine koşan Arslan’a vatandaşlar teşekkür ederek, “Ceyhan’ın dürüst, çalışkan, cefakar ve Aslan yürekli evladı. Ne zaman arasak canla başla konuşuyor, bir görevi koltuğu olmadığı halde yanımızda, bizde her zaman onun yanında olacağız” dediler.

Ömer Arslan'a destek gün geçtikçe büyüyerek devam ediyor Ömer Arslan'a destek gün geçtikçe büyüyerek devam ediyor

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık