MHP heyetinden Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyareti…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Van’da yaptığı başarılı çalışmalarıyla anılan ve geçtiğimiz günlerde Adana’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

MHP heyetinden Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyareti…
  • 28 Ağustos 2023, Pazartesi 10:49

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Van’da yaptığı başarılı çalışmalarıyla anılan ve geçtiğimiz günlerde Adana’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Nitelikli eğitimin önemini vurguladı

İl Divan Kurulu Üyelerinin eşlik ettiği ziyarette MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, Türkiye’nin, Türk Milleti’nin istikbali açısından, hizmet veren kadroların ve nitelikli eğitimin önemini vurguladı. Kanlı, bu bağlamda eğitmenlerin ve idari kadroların yüksek sorumluluk duygusu içinde fedakârca çalışmalarını daima takdir ettiklerini söyledi.

“Hizmetlerinizden övgüyle söz ettiler”

Tevke’nin Adana’ya gelmesinden ve göreve başlamasından mutluluk duyduklarını belirten Kanlı “Van’daki arkadaşlarımız değerli hizmetlerinizden övgüyle söz ettiler. Adana’mıza hoş geldiniz, mutlu olduk, onur duyduk. Şehrimizde de güzel hizmetlere öncülük edeceğinize inanıyor ve vesileyle üstün başarılar diliyorum.” dedi.

“Tüm kurum ve kuruluşlarla mutlaka dayanışma içinde olacağız”

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke de, “Velilerimizle, öğretmenlerimizle ve bu şehre hizmeti görev bilen tüm kurum ve kuruluşlarla mutlaka dayanışma içinde olacağız. Mutluluk duyduğum bu nazik ziyaretiniz için değerli şahsınıza ve saygıdeğer heyetinize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ozan Gülaçtı Başkanlığında, AK Parti İl Yönetimi Açıklanacak. Ozan Gülaçtı Başkanlığında, AK Parti İl Yönetimi Açıklanacak.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık