MHP Adana'da Yerel Seçim Hazırlığı...

MHP Adana'da Yerel Seçim Hazırlığı...
  • 05 Haziran 2023, Pazartesi 12:39

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Mayıs ayında yapılan seçimlerdeki faaliyetler üzerinde “Gözden geçirme çalışması” başlattı. Buradan elde edilecek bilgi ve tecrübeler ile yerel seçimlere hazırlık yapılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Mayıs ayında yapılan seçimlerdeki faaliyetler üzerinde “Gözden geçirme çalışması” başlattı. Buradan elde edilecek bilgi ve tecrübeler ile yerel seçimlere hazırlık yapılacak.

Seçim çalışmaları gözden geçirildi

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 14 Mayısta yapılan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı Seçimi birinci turu ile 28 Mayısta yapılan Cumhurbaşkanı İkinci Tur Seçim sürecindeki çalışmaları masaya yatırdı. Gerçekleştirilen çalışmada Kanlı, geride kalan seçimlerdeki faaliyetleri İl Divan Kurulu Üyeleriyle birlikte tekrar gözden geçirdi.

Daha geniş boyutlu ve ayrıntılı çalışılacak

Ruhi Kılıçkıran Toplantı Salonunda, sahada elde edilen görsellerin de bir sunum eşliğinde incelendiği, iki seçim döneminin adeta mercek altına alındığı çalışma yerel seçimlere hazırlık anlamı da taşıyor. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı yaptığı açıklamada, bu incelemenin daha geniş boyutlu yapılacak çalışmaların ilk adımı olduğunu söyledi.

Hatalar, zayıf ve güçlü yönler tespit ediliyor

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “İki önemli seçim gerçekleştirildi. İkisinde de belirlenen hedeflere ulaşma amacı vardı. Bu iki seçim dönemi aynı zamanda çok kıymetli tecrübeler sağladı. Şimdi bu gözden geçirme çalışmalarıyla hatalarımıza, zayıf ve güçlü taraflarımıza bakıyoruz.  Böylece yerel seçimlerde neler yapmamız, neler yapmamamız gerektiğini tespit edeceğiz. Adana’mıza daha çok hizmet etmek, hemşehrilerimizin sıkıntılarını gidermek istiyoruz. Bu nedenle yerel seçimlere odaklandık ve mutlaka kazanmak istiyoruz.” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık