Reklamı Geç
5 saniye kaldı
adsacılıs

Maskesiz Başhekim Yardımcısı hastaneyi birbirine kattı

Maskesiz Başhekim Yardımcısı hastaneyi birbirine kattı
  • 25 Eylül 2020, Cuma 15:53

Ceyhan Devlet Hastanesi personeline mobbing uygulayan Başhekim yardımcısı Mevlüt Kunt’a tepkiler yağıyor. 

Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt’un, hastanenin veri giriş personeline mobbing uyguladığı iddiası hastaneyi karıştırdı.

Hastanenin veri giriş personeline seslenen Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt,  “ Tekerlekli sandalyeyi getir buraya” demesi üzerine, personel; “Hocam orada bu işleri yapan personeller var, ben kayıt yapıyorum burada vatandaşlarımızı mağdur bırakırız” diyen personeli çileden çıkardı.

“Dediğim işi yap, hakkında işlem başlatırım” diyen Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt daha da ileri giderek hastaneye gelen vatandaşlarının gözü önünde kamerasını açarak hastaneyi birbirine kattı. Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt’un elindeki telefonuna müdahale eden bir vatandaşa “Ben doktorum, Başhekim Yardımcısıyım” diyerek vatandaşa da tepki gösterdi.  Daha sonra Hastanenin Mali İşleri Müdürü Selda Çabuk Kunt’tan nasibini aldı. Çabuk; “Kameralara neden çekiyorsun, lütfen kapatırmısınız” demesi üzerine, Kunt “Bana saldırıyorsunuz” dedi.  3 gündür hastane personelini kameraya çekerek mobbing uyguluyorsunuz diyen hastanenin veri giriş personeline hakkında işlem yapacağım diyen Başhekim Yardımcısı Kun,t kamera çekimine devam etti.  Daha da ileri giden Başhekim yardımcısı Mevlüt Kunt, personele “Vatan hainisiniz” dedi.  Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt’un hastane içinde maske takmadığı görüldü.  Daha sonra maskesini takan Kunt, kamera çekimine kaldığı yerden devam etti. Kunt’un, Başhekim Süleyman Barış Kartal tarafından destek aldığı ve korunduğu gerekçesiyle hastane personeline korku saldığı öne sürüldü.

HABERE AİT VIDEO


Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 3

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık