Koronaya yakalanan hastaların yaş ortalaması 38-44

Koronaya yakalanan hastaların yaş ortalaması 38-44
  • 06 Nisan 2020, Pazartesi 13:33

Prof. Dr. Erhan Tenekecioğlu, "Nöbet tuttuğum serviste yatan pozitif hastaların yaş orta 38-44" ifadelerini kullanarak, korona virüsün sadece ileri yaşta olanları etkilediği algısının yanlış olduğuna dikkat çekti.Korona virüs salgını ile mücadele devam ediyor.Salgından yaşlıların daha çok etkilendiği ise yaygın bir görüş olarak kabul ediliyor. Prof. Dr. Erhan Tenekecioğlu ise yaptığı son paylaşım ile bu algının yanlış olduğunu ve gençlerin de kendine dikkat etmesi gerektiğini ifade etti. Tenekecioğlu, "Birazdan 12 saatlik Covid nöbeti bitiyor..Şimdi söyleyeceklerim moralinizi bozmasın..

Nöbet tuttuğum serviste yatan pozitif hastaların yaş ort 38-44..Sadece ileri yaşlılarda olur diyip tedbiri bırakmayın. Hastaların genel durumu iyi. Dışarıya çıkamadıkları için canları sıkılıyor" ifadelerini kullandı."İlaç,techizat bakımından bi eksiklik yok" diyen Erhan Tenekecioğlu, sözlerine şöyle devam etti:"Bakanlık en kötü senaryoya göretedbirlerini almış durumda. Sağlık personelleri sürekli denetlenip tedbirlersürekli kontrol ediliyor. Serviste yatanların cep telefonları yanlarında.Lütfen serviste yakını olanlar arayıp hal hatır sorsunlar"

Virüs nasıl bulaşır, korunmanın yolları nelerdir? İşte yanıtı Virüs nasıl bulaşır, korunmanın yolları nelerdir? İşte yanıtı

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık