CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, yağan yağmura aldırmadı, esnaf ziyaretinde vatandaşlarla kucaklaştı.
Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, yağan yağmura aldırmadan yağmurluğunu giyerek, çarşı esnafın sorunlarını dinledi.
Halkın belediyeden beklentilerini dinleyen Aydar, yarım kalan hizmet hikayesini tamamlamak için, vatandaşlardan destek istedi. Aydar, gittiği her yerde samimiyet ve güler yüzle karşılandı. Esnafların sorunlarıyla yakından ilgilenen Aydar'a teveccüh gösteren vatandaşlar, "Yanındayız Başkanım" sözleriyle, Kadir Aydar'a destek verdiler.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)