Hülya Erdem'in yardımcısı Gökhan Yantır'ın yalancı olduğu ortaya çıktı!

Hülya Erdem'in yardımcısı Gökhan Yantır'ın yalancı olduğu ortaya çıktı!
  • 17 Kasım 2020, Salı 22:18

Tam Adana Gazetesi’nde yer alan haberlere açıklama yapmak için basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ile Başkan Yardımcısı Gökhan Yantır, gazetede yer alan belgeli haberlere cevap verdi. Gazetecilerin yüzüne baka baka yalan söyledi. Gazeteci Muzaffer Açıkkar’ın sert yorumlarına maruz kalan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve Başkan Yardımcısı Gökhan Yantır zor anlar yaşadı. Gazeteci Muzaffer Açıkkar’ı bir anda sevdiğini ve bir ara seninle kahve içelim demeye kadar giden Gökhan Yantır, Açıkkar’ı sakinleştirdi. Açıkkar, CHP’li Belediyeye oy verenler elbette hesap soracak dedi. Söz verildiği gibi yapılmayan yollar ve Ceyhan’ın su sıkıntılarına değindi.

Başkan Yardımcısı Gökhan Yantır, Adana Büyükşehir Belediyesi yetkililerin yapmadığını vurguladı. Ve Büyükşehir yetkililerinin kendisini sevmediğini ifade etti.

Yantır, Tam Adana Gazetesi’nde yer alan belgeli haberleri yalandı. “Eli elime değen hiç kimse Ceyhan Belediyesinde çalışmadı. Ne eşim ne de kardeşim Belediyede çalışmadı.” Açıklaması sonra, Tam Adana Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ersin Sucu, Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yantır’ın eşi ve kardeşinin belediyede çalıştığına dair SSK giriş belgelerine ulaştı. Kardeşi Volkan Yantır, Ceyhan Belediyesi Personel A.Ş’de 02.11.2019’da çalıştığı ve 02.11 2020’de çıkışının verildiği belgelerle ispat edildi. Yantır’ın eşi olan Zehra Altunbaş Yantır ise, 14.12.2019’da SSK girişinin yapıldığı belgelerle tespit edilirken, 05.01.2020'de çıkışının yapıldığı görüldü.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in yardımcısı Gökhan Yantır, gazetecilerin gözüne baka baka yalan söylediği belgelerle bir kez daha ortaya çıktı. Şimdi gözler Hülya Erdem’de… Ceyhan halkını kandıran ve kamuoyuna yalanlar sıralayan başkan yardımcısını görevden alabilecek mi? Gökhan Yantır, yalan söylediği için Ceyhan’lılardan özür dileyip, istifa edecek mi?

İşte o belgeler:

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık