Reklamı Geç
5 saniye kaldı
adsacılıs

EŞİ OLMAZSA, KARDEŞİ OLUR!

EŞİ OLMAZSA, KARDEŞİ OLUR!
  • 13 Kasım 2020, Cuma 20:31

Ceyhan Belediye Başkanlığı seçiminden 2 gün önce meclis üyelerinin yakınları, Ceyhan Belediyesi A.Ş‘de çalıştırılmak üzere girişleri yapılmıştı. Seçim arifesinde yapılan bu eylem, ‘Siyasi Rüşvet’ olarak adlandırıldı. Liste basına düşünce; CHP’li Belediye yetkilileri alelacele geri adım atarak, Meclis Üyesi yakınlarının çıkışları verilmişti.

Ceyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yantır’ın, Adana’da ikamet eden ve Belediyede çalışmadan maaş alan eşinin Bankamatikçi olduğu Ceyhan kamuoyunda yankılanmıştı. Başkan Yardımcısı Gökhan Yantır, eşinin işten çıkarılmasına dayanamayıp; bu kez, kardeşi Volkan Yantır’ı Ceyhan Belediyesi A.Ş’ye aldırdığı gündeme düştü.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in hiçbir yaptırımı olmadığı, (Konuk Manken) olarak koltukta oturduğu Ceyhanlı vatandaşlar tarafından öne sürüldü. Ceyhan Belediyesi’nde söz sahibi olamayan Hülya Erdem, Belediye çalışanları tarafından da istenmeyen isim oldu.

Hak, Hukuk, Adalet!

CHP’liler tarafından sürekli dillendirilen Hak, Hukuk, Adalet’in sadece kendi çıkarlarına kullanan Belediye yönetimine tepkiler çığ gibi büyüyor.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık