Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Erol Kahraman için yüzlerce aracın katıldığı araç konvoyu düzenledi.
Cumhur İttifakı AK Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Erol Kahraman'ın düzenlemiş olduğu konvoya partili partisiz tüm vatandaşlar yoğun bir katılım gösterdi.
Konvoya, Cumhur İttifakı'na gönül veren herkes akın etti. Tüm mahalleleri gezen konvoya vatandaşlarda balkonlarından pencerelerinden ve yol kenarlarından destek verdiler.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)