Cumhur ittifakı AK Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Erol Kahraman katıldığı Mahalle toplantısında, İYİ Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Alemdar Öztürk'eı açtı ağzını yumdu gözünü.
Kahraman şöyle konuştu;
"Sen ki Alemdar Öztürk Toros Gübre'nin içindeki arsayı 7 milyon küsür TL'ye satmadın mı? 4 milyon 400 bin TL Toros Gübre'den avanta'ya para almadın mı? Faturası mahkemede de var, maliyede de var. Hırsızlık, arsızlık yapan kendisi. Gelmiş benim köylümü de kandırarak konuşuyor burada." İfadesini kullandı.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)