CHP Ceyhan Meclis Üyesi İlker Önük bayram mesajı yayımladı.
İlker Önük; 'Kurban Bayramı'nın ülkemize bereket ve bolluk getirmesini temenni ediyor tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyorum.' ifadelerini kullandı.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)
CHP Ceyhan Meclis Üyesi İlker Önük bayram mesajı yayımladı.
İlker Önük; 'Kurban Bayramı'nın ülkemize bereket ve bolluk getirmesini temenni ediyor tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyorum.' ifadelerini kullandı.