Ceyhanspor’a bir destek de Başkan Erdem'den geldi

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) vefa sezonuna hazırlanan Ceyhanspor’a, Belediye Başkanı Hülya Erdem’de büyük destek verdi.

Ceyhanspor’a bir destek de Başkan Erdem'den geldi
  • 27 Temmuz 2022, Çarşamba 20:22

‘Başka Ceyhan Yok’ anlayışıyla yeni sezona hazırlanan Ceyhanspor Kulüp Başkanı Yusuf Erdoğan ve bazı yöneticiler Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’i ziyaret etti. Başkan Erdoğan’ı ve yönetimine yeni sezonda başarı dileklerinde bulunan Başkan Erdem, Ceyhanspor’un ihtiyaçlarına ve yönetimin isteklerine olumlu karşılık vermesi yeşil beyazlı ekipte ve taraftarlarda memnuniyet yarattı.

KULÜP BİNASI TADİLATA GİRİYOR

Başkan Erdoğan Ceyhanspor kulüp binasının kötü bir halde olduğunu tadilata ve yeniliğe ihtiyaç duyulduğunu Başkan Erdem’e aktardı. Ceyhanspor’un tüm ihtiyaçlarını imkanlar dahilinde cevap vereceklerinin sözünü veren Başkan Erdem, Ceyhanspor kulüp binasının  tadilatını belediye olarak üstlendi. Öncelikle boya ustalarının girerek kulüp binasının boyanacağının sözünü veren Başkan Erdem daha sonra, klima ve futbolcuların yatak ve dolaplarının bakımının yapılacağının sözünü yönetime verdi. Başkan Erdem futbolcular için ise, 60 adet yeni nevresim ve baddaniye takımı sağlayacaklarını ifade etti.

CEYHAN BELEDİYESİ’NDEN GIDA, OTOBÜS VE PERSONEL DESTEĞİ

Ceyhanspor’a gereken tüm desteği sezon boyunca vereceklerin sözünü veren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, kulüp Başkanlığı yaptığım Ceyhanspor’umuzun ihtiyaçlarına belediye olarak destek olmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi. Sezon boyunca takımın gıda ihtiyacını karşılayacaklarını söyleyen Başkan Erdem, Ceyhanspor’a üç personel ve sezon boyunca otobüs desteğinide sunacaklarını söyledi.

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN HÜLYA ERDEM’E TEŞEKKÜR

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e Ceyhanspor’a desteklerinden ötürü teşekkür eden Yusuf Erdoğan, “Başka Ceyhan yok’ anlayışıyla çıktığımız bu yolda kulübümüze destekler gelmeye devam ediyor. Ceyhan Kaymakamımız Sayın Dr. Bayram Yılmaz’ın ardından Ceyhan Belediye Başkanımız Hülya Erdem’de vefa sezonunda kulübümüze büyük destek sağladı. Ceyhanspor’umuza gönül vermiş taraftarlarımız, futbolcularımız ve yönetimimiz adına kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

DERMAN MOTOR’S MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDI DERMAN MOTOR’S MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDI

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık