"Ceyhan'ın Kaybedecek Zamanı Yok"

  • 19 Kasım 2022, Cumartesi 20:37

Ceyhan'lı hayırsever iş insanı Ömer Arslan, belediye başkanı edasıyla karşılanıyor. Partili, partisiz herkesin gönlünde taht kuran sevilen iş insanının davet edildiği toplantılar mitinge dönüşüyor. Haftada 3 ayrı mahalle ziyaretleri düzenleyen, sessiz sedasız yardımlarını sürdüren Arslan’a olan ilgi partiler üstü sevgi olarak lanse edilirken, ‘Sevdamız Ceyhan’ sloganıyla gezmedik mahalle, girmedik kapı, selamlaşmadık el bırakmayan İş İnsanı Ömer Arslan, siyasi partilerin ilçe başkanları ve belediye başkanından daha çok mahalle ziyaretleri düzenleyerek dikkat çekti. Arslan vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor, dertleriyle dertleniyor, eğlencelerine ve mutlu günlerine ortak oluyor.

ARSLAN, “HALKIM İSTERSE BEN VARIM”

Ekip arkadaşları ile davet edildiği her kapıyı ziyaret eden Arslan, seçim çalışması edasıyla miting havasında karşılanırken, ‘aday olacakmısımız?’ sorusuna, “Yoğun iş hayatıma rağmen, gün içerisinde akil insanları ağırlıyor, ilçemize hizmet sunmuş, katkı koymuş sevilen ve sayılan insanları misafir ederek onları dinliyor, öğütler alıyor, bu şehire yapılması gerekenleri konuşuyorum. Dostlarımın yanı sıra sosyal medyadan görerek Sevda ablamızdan randevu alan, davet eden hemşehrilerimizi akşam saatlerinde ziyaret ediyor, taleplerini dinliyor ve kendimizi ifade ediyoruz. Ben her zaman söylüyorum, partiler hizmet aracıdır, önemli olan halkın içinde olabilmek ve bu kadim şehire hizmet sunabilmektir. Ben doğruları savunuyorum; toplumun önünü açacak, iş sahalarına teşvik ve destek vererek işsizliği azaltacak, şehrin gelişmesi için önemli hamleler yapacak ve toplumuyla her zaman iç içe olacak insanlara ihtiyaç var. Benim koltuk sevdam yok, kaldı ki bu ziyaret ve yardım seferberliğimi halkımı ve bu şehri sevdiğim için yapıyorum; halkım beni isterse göreve hazırım” dedi.

“CEYHAN’IN KAYBEDECEK ZAMANI YOK!”

Haftada üç gün farklı mahallelerde davetlere katılan, haberlere konu olan yardımların yanı sıra yol arkadaşları ve ekibiyle sesiz sedasız yardıma muhtaç bir çok aileye el uzatan, mağdur olan hemşehrilerine ulaşarak gıda, erzak, kıyafet ve okul malzemesi yardımlarını sürdüren, çevrede hayırsever babası olarak konuşulan Ömer Arslan, “Bu şehrin kaybedecek vakti yok! bu şehir hep ötekileştirildi, hizmetsiz bırakıldı, siyasi rantların kurbanı oldu. Halkımız bu şehirde bu sıkıntılarla yaşamaya mahkum bırakıldı. O nedenledirki son sözü yine halkımız söyleyecektir. Seçim olsun olmasın, ben her zaman onların emrinde, yanlarında olmaya devam edeceğim” ifadesini kullandı.

Ceyhan Ticaret Borsası yönetimi TOBB Başkanı Hisacıklıoğu'nu ziyaret etti Ceyhan Ticaret Borsası yönetimi TOBB Başkanı Hisacıklıoğu'nu ziyaret etti

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık