Ceyhan’da Öğrenciler Koronavirüse Yakalanınca, Sınıf Karantinaya Alındı
![Ceyhan’da Öğrenciler Koronavirüse Yakalanınca, Sınıf Karantinaya Alındı](https://www.tamadanahaber.com/images/haberler/2021/09/10/2407c0c78659e8644eb5d5b1af9bcba0.jpg)
Ceyhan’da Mehmet Orhun Yaylacı Anadolu Lisesi 2. Sınıf öğrencisi olan 2 kişinin testi pozitif çıkınca sınıf karantinaya alındı.
Dün akşam evlerinde rahatsızlık geçiren 2 sınıf öğrencisi 2 kişi, hastaneye giderek test yaptırdığı öğrenildi. Öğrencilerin test sonucu pozitif çıkınca, Ceyhan Mehmet Orhun Yaylacı Anadolu Lisesi 2. Sınıf karantinaya alındı.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)