Reklamı Geç
5 saniye kaldı
adsacılıs

Ceyhan'da, her caddede Dezenfeksiyon Tüneli kuruldu

Ceyhan'da, her caddede Dezenfeksiyon Tüneli kuruldu
  • 27 Nisan 2020, Pazartesi 22:31

Ceyhan Belediyesi koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında tedbirlerini arttırmaya devam ediyor. Yaya trafiği en fazla olan Çamlıyol İnönü Bulvarı ve Kızılay Caddesi ve pazar yerlerinin ardından şimdi de çarşı merkezindeki Atatürk Caddesi'ne dezenfekte tüneli kuruldu. Yüzde 100 ekolojik ürünlerden üretilen solüsyon ve buharının insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmayan dezenfekte tüneli ile salgının daha fazla kişiye bulaşmasının engellenmesi hedefleniyor.

 “Hemen Hemen Her Caddemize Bir Dezenfeksiyon Tüneli Kurduk"

Vatandaşların salgından etkilenmemeleri için üzerlerine düşen bütün önlemleri aldıklarını belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Ceyhan’da çok yoğun bir şekilde kullanılan caddelerimizde önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardık.Hemen hemen her caddemizde bir dezenfeksiyon tüneli var. Bizim için hemşehrilerimizin sağlığı çok önemli.

Bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. Hemşehrilerimden de kendi sağlıkları için tüm bu önlemlere uymalarını rica ediyorum. Lütfen evlerinizde kalın ve aldığımız tedbirlere uyun ve uygulayın. Bu hepimizin mücadelesi; bu felaketi her birlikte aşabiliriz” diye konuştu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık