Ceyhan Ticaret Odası Meclis Başkanı Halil Eygi'den Kurban Bayramı Mesajı
![Ceyhan Ticaret Odası Meclis Başkanı Halil Eygi'den Kurban Bayramı Mesajı](https://www.tamadanahaber.com/images/haberler/2023/06/26/7fc9cb2d107ada7314d053ba095252e0.jpg)
Ceyhan Ticaret Odası Meclis Başkanı Halil Eygi Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Eygi yaptığı açıklamada; Birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren bir Kurban Bayramı'na daha erişmenin sevincini yaşıyoruz. Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızın bayramını kutlar, Kurban Bayramı'nın milletimize sağlık, ve mutluluklara vesile olmasını temenni ederim." dedi.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)