Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can'dan Kurban Bayramı Mesajı
![Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can'dan Kurban Bayramı Mesajı](https://www.tamadanahaber.com/images/haberler/2023/06/26/de1b27ef98825a022ee0490e90e64979.jpg)
Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can bayram dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Can yaptığı açıklamada; Milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı'nı canıgönülden tebrik ediyor, bu mübarek günlerin hepimize hayırlar getirmesini, kurbanlarımızın kurtuluşa vesile olmasını Allah'tan diliyorum. Bayramımız mübarek olsun" dedi.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)