Ceyhan Kent Konseyinden Tarım İşçilerine Anneler Günü'Sürprizi

Ceyhan Kent Konseyinden Tarım İşçilerine Anneler Günü'Sürprizi
  • 09 Mayıs 2022, Pazartesi 12:07

Ceyhan Kent Konseyi’nden ‘Anneler Günü’ sürprizi

Ceyhan Kent Konseyi, tarlada çalışan mevsimlik tarım işçisi kadınları unutmayıp ‘‘Anneler Günü’nü’’ kutlayarak, tatlı ikramında bulundu. Ceyhan Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Nazlı Eroğlu ve yönetimi, tarlada çalışan mevsimlik tarım işçisi kadınların ve emekçi annelerin ‘‘Anneler Günü’nü’’ kutlayarak, tatlı ikramında bulundu. ‘Şehir Bizim Gelecek Bizim’ sloganıyla projeler üreten Ceyhan Kent Konseyi yöneticileri, anneler gününde farklı illerden gelen mevsimlik tarım işçisi kadınları ve anneleri unutmayarak örnek oldu.

EROĞLU: TOPLUMUN HER ALANINDA BİR KADIN VAR

Kadınların toplumun her alanında olduğunu söyleyen Ceyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nazlı Eroğlu, ‘‘Ceyhan Kent Konseyi olarak bu yıl anneler gününde aile ekonomilerine katkı sağlamak amacıyla tarlada çalışan emekçi kadınlarımızla, annelerimizle birlikte olduk. Bu özel günde anneler günlerini kutlayıp, tatlı ikramında bulunduk. Toplumun her alanında üretime katkı sunan fedakar kadınlarımıza ve tüm annelerimize kolaylıklar diliyor, anneler gününü kutluyorum’’ dedi.

BÜNÜL: ANNELERİMİZ FEDAKARLIKTAN KAÇINMIYOR

Annelerin fedakar olduğunu vurgulayan Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Muhammed İslam Bünül yaptığı açıklamada, ‘‘Türkiye'nin 81 ilinde alın teri döken, zor şartlarda hem çocuklarıyla ilgilenen hem de aile ekonomisine katkıda bulunmak için tarlada bağda, bahçede, çapada çalışan annelerimiz var. Elleri öpülesi annelerimiz evlatları ve ailesi için hiçbir zaman fedakarlıktan kaçınmıyor. Bizim için çok değerli olan başta şehit ve gazilerimizin kıymetli anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum’’ ifadelerini kullandı.

KENT KONSEYİNE TEŞEKKÜR

Ceyhan Tarım Elçileri ve İşçileri Dernek Başkanı Gülçin Hanter, gün dolaysıyla yapılan uygulamadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ceyhan Kent Konseyi yöneticilerine teşekkür etti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık