Ceyhan İlçe Sağlık Müdürü Hürrem Cebeci'den Kurban Bayramı Mesajı
![Ceyhan İlçe Sağlık Müdürü Hürrem Cebeci'den Kurban Bayramı Mesajı](https://www.tamadanahaber.com/images/haberler/2023/06/26/e495108076618fcf16062a4b2e5d0119.jpg)
Cebeci; "Rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Mübarek Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış ve, huzur getirmesini dilerim. Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerde çalışan mesai arkadaşlarımız başta olmak üzere tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar Cenabı Haktan hayırlara vesile olmasını niyaz ederim." dedi.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)