Ceyhan Belediyesi'nden Köşe Bucak Bayram Temizliği

Ceyhan Belediyesi'nden Köşe Bucak Bayram Temizliği
  • 15 Haziran 2024, Cumartesi 13:16

Ceyhan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi kent genelinde bayram temizliği çalışmalarını hızlandırdı. Kent genelinde cadde ve kaldırımları tayzikli su ile temizleyen ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kadir Aydar, "Vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için bayram süresince mesaimize ara vermeden devam edeceğiz" dedi.

 

Kent genelinde bayram boyunca halk sağlığı ve hijyeni konusunda vatandaşların sıkıntı yaşamaması için çalışan Ceyhan Belediyesi, ana caddeleri ve kaldırımları ilaçlı su ile yıkadı. Atatürk Caddesi'nden başlayıp Kızılay Caddesi'nden devam eden temizlik çalışması, İnönü ve Orhan Ekinci Bulvarı'nın sonuna kadar çift yönlü olarak devam etti. İlçedeki parkların, yeşil alanların bakım onarım çalışmalarını da yapan ekipler, mahalledeki rutin konteynerleri tazyikli su ile yıkayarak dezenfekte çalışmalarını da arttırdı. 

 

Ceyhan'lıların Kurban Bayramı'nda hiçbir sıkıntı yaşamaması için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Kadir Aydar, "vatandaşların sağlığı ve huzuru için bayram süresince mesaimize devam edeceğiz" dedi.

 

Temizlik çalışmasının başında Belediye Başkanı Kadir Aydar'ı gören vatandaşlar, Başkan Aydar ile sohbet edip, yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık