Büyükşehir Zabıtasından 'Örnek' Davranış

Büyükşehir Zabıtasından 'Örnek' Davranış
  • 29 Eylül 2021, Çarşamba 20:39

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Ercan Kandemir ve zabıta personeli, Kızılay’a kan bağışında bulunarak, hem bu konuda önderlik ettiler hem de hiç tanımadıkları insanlara can olmanın mutluluğunu yaşadılar.
Yüreğir Kızılay Başkanı Asım Gül ve Kadın Kollarının eşlik ettiği kan bağışı etkinliğinde, Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Zabıta Daire Başkanı Ercan Kandemir’e plaket vererek, kutladı.

Saygılı, toplumsal dayanı şmanın her zamankinden önemli olduğu şu günlerde, ihtiyaç sahipleri için gereken kan stoklarını her zaman dolu tutma çabasında olduklarını, bu nedenle hem kendi sağlıklarına katkı sunmak hem de başkalarının hayatlarına can olmak isteyen tüm yardımseverleri en yakın kan bağış noktasına beklediklerini söyledi.

Ramazan Saygılı, insan hayatı için büyük önem taşıyan ve kaynağı sadece insan olan kana oluşabilecek ihtiyaca karşı her zaman hazırlıklı olduklarını belirterek, “Bu çabalarımızda değerli yardımsever halkımızı yanımızda bulmak bize güç veriyor. Buradan bir kez daha kan vererek iyilik kervanına katılan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Avukatlar Ceyhan’da bir araya geldi Avukatlar Ceyhan’da bir araya geldi

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık