Reklamı Geç
5 saniye kaldı
adsacılıs

'Ben yine 2024'e kadar Ceyhan Belediye Başkanıyım'

'Ben yine 2024'e kadar Ceyhan Belediye Başkanıyım'
  • 26 Mart 2020, Perşembe 21:20

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar mazbatasının Yüksel Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesinin ardından Ceyhan Belediyesi önünde açıklamada bulundu. Aydar; 2019 yerel seçimleri öncesinde istenen bütün evrakları YSK’Ya eksiksiz teslim ettiğini ve seçilmesinde bir engel görülmediğini ancak seçimden 1 yıl sonra mazbatasının elinden alındığını aktardı.

“Ben Bu Hukuksuz Kararı Ceyhanlıların Vicdanına Bırakıyorum”

Ceyhan Belediyesi önünde Ceyhan halkın açıklama yapan  Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar: “Hukuksuz bir kadarla mazbatam iptal edildi. Başım dik, alnım ak.  İstanbul seçimlerinin ve mühürsüz oyların mimarı Akp'li Recep Özel' in verdiği hukuksuz bir dilekçe ile bugünlere geldik. Ben bu hukuksuz kararı Ceyhanlıların vicdanına bırakıyorum. Bizim makamımızın bir önemi yok. Millet İttifakı'nın 19 meclis üyesi ile, ekibimle yine yolumuza devam edeceğiz. Beni Ceyhan halkı seçti. Mazbata onların olsun. Ben yine 31 Mart 2024'e kadar Ceyhan Belediye Başkanıyım. Söz verdiğimiz ne varsa partili, partisiz gözetmeden yapmaya devam edeceğiz.”dedi.

2024 İçin Randevu Verdi

Kadir Aydar; “Sizlerden isteğim yapılan haksızlığı herkese anlatın. YSK bana neden 11 ay önce mazbata verdi.  31 Mart’tan ne oldu ki verdiği mazbatayı geri istiyor. Değişen hiçbir şey olmadı değişen tek şey Ceyhan’da 20 yıldır yapılmayan hizmetler oldu. Herkes iyi bilsin ki yine 31 Mart 2024 yılında çok büyük bir motive ve enerji ile heyecanla yolumuza devam edeceğiz. O gün gelip aday olacağım. Ceyhanlı yine hakkımızı teslim edecek. Bugün tarihe not düşüyorum. 31 Mart 2024'de hepinizi yine aynı saatte buraya bekliyorum ”ifadelerini kullandı.

KADİR AYDAR, “BU BİR SİYASİ DARBEDİR” KADİR AYDAR, “BU BİR SİYASİ DARBEDİR”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık