Başkan Bünül, Kaymakam DR. Bayram Yılmaz'ı Meram'da ziyaret etti.
![Başkan Bünül, Kaymakam DR. Bayram Yılmaz'ı Meram'da ziyaret etti.](https://www.tamadanahaber.com/images/haberler/2023/09/21/49956f0213f4bd9ef6c76384381a8323.jpg)
Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Muhammed İslam Bünül, eski Ceyhan Kaymakam'ı Dr. Bayram Yılmaz'ı yeni görev yeri Meram kaymakamlık makamında ziyaret etti.
Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Muhammed İslam Bünül;
“Ceyhan'a ve Ceyhanlıya yeni görev süresi boyunca hizmet etme gayreti içerisinde olan, kıymetli ağabeyim kaymakamımız Sayın Dr. Bayram Yılmaz'ı göreve başladığı Konya/Meram Kaymakamlığı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliği için teşekkür ediyor,başarılar ve kolaylıklar diliyorum.“ ifadesini kullandı.
![Beğendim Beğendim](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/like.gif)
![Muhteşem Muhteşem](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/love.gif)
![Haha Haha](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/haha.gif)
![İnanılmaz İnanılmaz](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/wow.gif)
![Üzgün Üzgün](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/sad.gif)
![Kızgın Kızgın](https://www.tamadanahaber.com/assets/frontend/img/angry.gif)