"3 Milyon Ton Asfalt Nerede?"

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Büyükşehir Belediyesi'nden 4 bin civarında ülkücü, milliyetçi, muhafazakâr çalışanın Adana Büyükşehir Belediyesi'nden atılarak açlığa mahkûm edildiğini belirtirken, şehrin her yerinde, "3 milyon ton asfalt döktük' şeklinde yapılan reklam çalışmalarına da tepki göstererek "3 milyon ton asfalt nerede, ispat edin" çağrısında bulundu.

  • 12 Eylül 2023, Salı 16:46

MHP'li Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Zeydan Karalar başkanlığında yapılan son meclis oturumunda söz alarak çeşitli konularda görüşlerini dile getirdi. Bu yıl Adana'nın çok yoğun şekilde sinek ve haşerat sorununun yanında ayrıca içme suyu konusunda da büyük sıkıntılar yaşadığını, şehir içindeki yolların bile köy yollarından beter hale geldiğini kaydeden Aslan şöyle devam etti:

"İspat edin" çağrısı!..

"Diğer ilçeleri söylemiyorum bile; Karaisalı ilçemizdeki köy yolları bozuk ve aylardır yapılmadı. Reklama gelince çok güzel yapıyorsunuz. '3 milyon ton asfalt döktük' diye algı yapıyorsunuz. Reklam güzel ama maalesef hizmet sıfır. 3 milyon ton asfalti nerede, ne zaman döktünüz ispatlayın." çağrısında bulundu.

Büyük tezada dikkat çekti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın sık sık, "Bütçeyi denkleştirdik hatta artık fazla bile veriyor" şeklindeki sözlerini de hatırlatan MHP'li Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, "Ama çalışanların sadece çıplak maaşlarını öderken ikramiyelerini hâlâ ödemediniz." sözleriyle, yönetimin içine düştüğü tezadı sorguladı.

"Çalışanları işten atıp, açlığa mahkûm ettiniz."

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, binlerce çalışanın sokağa atılmasını da gündeme getirdi. Aslan “Ülkücü-milliyetçi, muhafazakâr 4 bin çalışanı işten attınız. Personel fazla idiyse neden yeni işçileri aldınız, fazla değilse neden binlerce çalışanı işten atıp, açlığa mahkûm ettiniz?" sorusunu yöneltti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık